1580 Union St #M706 - Map & Public Records - SDLookup.com

1580 Union St #M706

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333411612

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/09/2008 $502,000 2y 3m -38% -19%
02/03/2006 $810,000 1y 1m 57% 51%
12/30/2004 $515,000 n/a -    -   
Additional Resources