3852-54 Swift Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

3852-54 Swift Ave

San Diego, CA 92104
General Info
Area:
North Park Real Estate
Zoning:
Restricted Multiple
Use:
Mutliple 2 to 4 Units or 2 Houses
Parcel Number:
4474511700

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/28/2006 $579,000 4y 1m 101% 19%
01/25/2002 $288,000 6y 1m 125% 14%
12/21/1995 $128,000 2y 8m -9% -3%
04/22/1993 $139,900 1y 7m 8% 5%
09/10/1991 $129,000 n/a -    -   
Additional Resources