5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111102332

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/14/2004 $15,393 3y 9m -33% -10%
07/27/2000 $22,990 n/a -    -   
Additional Resources