5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111105039

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/18/2002 $14,490 3y 1m -3% -1%
09/09/1999 $14,990 n/a -    -   
Additional Resources