3955 33rd St #A&B - Map & Public Records - SDLookup.com

3955 33rd St #A&B

San Diego, CA 92104
Parcel Number:
4473840500

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/01/2000 $155,000 10y 7m -3% 0%
09/28/1989 $159,000 3y 3m 49% 13%
06/06/1986 $107,000 n/a -    -   
Additional Resources