5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111103532

Sales History
Date Price Held Return Annual
05/15/2007 $21,900 4y 49% 10%
05/09/2003 $14,693 7m -26% -39%
09/27/2002 $19,990 2y 6m -5% -2%
03/27/2000 $20,990 n/a -    -   
Additional Resources