4033-39 Wilson Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

4033-39 Wilson Ave

San Diego, CA 92104
General Info
Area:
North Park Real Estate
Zoning:
Restricted Multiple
Use:
Mutliple 2 to 4 Units or 2 Houses
Parcel Number:
4474021100

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/28/2000 $265,000 11m 28% 29%
01/14/2000 $207,000 n/a -    -   
Additional Resources