1580 Union St #404 - Map & Public Records - SDLookup.com

1580 Union St #404

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333411504

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/19/2020 $479,000 3y 11m 11% 3%
11/18/2016 $430,000 3y 13% 4%
11/05/2013 $380,000 6y 3m 6% 1%
07/31/2007 $360,000 2y 3m 20% 8%
04/19/2005 $300,000 3m 36% 170%
12/27/2004 $220,500 n/a -    -   
Additional Resources