3371 Donna Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

3371 Donna Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2051605400

Address Price
@3354 Seacrest Dr $3,499,000   
@2038 Avenue Of The Trees $1,299,000   
@2032 Avenue Of The Trees $1,349,000   
@3412 Celinda $1,749,999   
@The Grove #143 $519,000   
@The Grove #314 $444,000
@The Grove #331 $469,900   
@2246 Janis Way $2,099,900   
@1546 Oak Ave $3,250,000   
@1665 Sandalwood Ln $1,749,000   
@2794 Woodwind Rd $1,564,999   
@2203 Cameo Rd $3,199,000   
Nearby Properties
Address Sales Date Price
2055 Linda Ln 12/4/2017 $910,000
2045 Linda Ln 10/28/2010 $515,500
2035 Linda Ln 3/5/2025 $2,040,000
2025 Linda Ln 8/18/2025 $1,521,000
2015 Linda Ln n/a n/a
3365 Donna Dr 7/26/2023 $1,475,000
3351 Donna Dr 4/20/2001 $385,000
3341 Donna Dr n/a n/a
3331 Donna Dr 9/7/2010 $587,000
3321 Donna Dr n/a n/a
Tax Assessment
Land Value:
$18,242
Improvement Value:
$53,133
Net Value:
$71,375
Est Property Tax:
$892