4069 34th St - Map & Public Records - SDLookup.com

4069 34th St

San Diego, CA 92104
Parcel Number:
4473820600

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/01/2005 $455,000 5y 3m 153% 19%
05/15/2000 $180,000 14y 4m 125% 6%
01/14/1986 $80,000 n/a -    -   
Additional Resources