1240 India St #1706 - Map & Public Records - SDLookup.com

1240 India St #1706

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333941070

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/12/2023 $950,000 2y 7m 28% 10%
03/04/2021 $740,000 6y 4m 13% 2%
10/15/2014 $655,000 4y 7m 60% 11%
03/05/2010 $408,500 5y 11m -32% -6%
04/07/2004 $599,000 1y 28% 27%
03/25/2003 $469,000 n/a -    -   
Additional Resources