550 Via De La Valle #113A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #113A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982720945

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/07/2005 $2,850 6y 3m -42% -8%
09/24/1998 $4,900 4y 2m -17% -4%
07/08/1994 $5,900 4y 4m -28% -7%
02/16/1990 $8,240 6y 9m 15% 2%
04/28/1983 $7,190 n/a -    -   
Additional Resources