5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111106151

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/01/2005 $8,000 8m 60% 98%
10/22/2004 $5,000 1y 11m -29% -16%
11/14/2002 $7,000 2y -53% -31%
10/26/2000 $14,990 n/a -    -   
Additional Resources