1415 Orange Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

1415 Orange Ave

Coronado, CA 92118
Parcel Number:
5375716048

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/07/1998 $1,800 5y 3m -68% -19%
05/03/1993 $5,590 n/a -    -   
Additional Resources