5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111105339

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/12/2007 $10,990 2y -21% -11%
09/30/2005 $13,990 4y 11m 4% 1%
10/12/2000 $13,490 n/a -    -   
Additional Resources