550 Via De La Valle #123A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #123A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982721545

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/16/2007 $299 20y 9m -96% -14%
06/05/1986 $7,000 n/a -    -   
Additional Resources