1415 Orange Ave #114 - Map & Public Records - SDLookup.com

1415 Orange Ave #114

Coronado, CA 92118
Parcel Number:
5375713429

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/19/1995 $7,295 6m -13% -22%
07/08/1994 $8,350 1y 0% 0%
06/18/1993 $8,350 n/a -    -   
Additional Resources