550 Via De La Valle #113A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #113A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982720901

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/10/1997 $650 12y 6m -90% -17%
08/16/1984 $6,390 1y 3m 14% 11%
04/28/1983 $5,590 n/a -    -   
Additional Resources