300 W Beech St #802 - Map & Public Records - SDLookup.com

300 W Beech St #802

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333411562

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/24/2009 $510,000 4y -29% -8%
02/24/2005 $715,000 1m 49% 1,658%
01/04/2005 $479,000 n/a -    -   
Additional Resources