1650 8th Ave #311 - Map & Public Records - SDLookup.com

1650 8th Ave #311

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5340121143

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/05/2011 $170,000 4y -43% -13%
07/19/2007 $298,000 3y 5m 12% 3%
02/09/2004 $265,000 10y 4m 223% 12%
10/01/1993 $82,000 n/a -    -   
Additional Resources