550 Via De La Valle #108 - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #108

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982720415

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/01/2004 $2,895 10y -41% -5%
07/01/1994 $4,900 3y 11m -27% -8%
07/20/1990 $6,740 n/a -    -   
Additional Resources