1333 8th Ave #703 - Map & Public Records - SDLookup.com

1333 8th Ave #703

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5340451044

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/30/1998 $172,800 4y 11m 63% 10%
07/30/1993 $106,000 4y 8m -5% -1%
11/23/1988 $112,000 n/a -    -   
Additional Resources