4161 34th St #16 - Map & Public Records - SDLookup.com

4161 34th St #16

San Diego, CA 92104
Parcel Number:
4473113016

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/18/2018 $330,000 15y 8m 101% 5%
04/26/2002 $164,000 4y 9m 269% 31%
07/02/1997 $44,450 12y 9m -37% -4%
09/21/1984 $70,550 n/a -    -   
Additional Resources