5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111102909

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/12/2004 $14,990 1y 7m 0% 0%
04/11/2003 $14,990 2y -3% -2%
03/16/2001 $15,490 n/a -    -   
Additional Resources