5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111104629

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/13/2004 $13,990 3y 1m -3% -1%
07/06/2001 $14,490 n/a -    -   
Additional Resources