1415 Orange Ave #301 - Map & Public Records - SDLookup.com

1415 Orange Ave #301

Coronado, CA 92118
Parcel Number:
5375716036

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/12/2006 $3,561 6y 10m -29% -5%
11/18/1999 $5,000 4y 25% 6%
11/03/1995 $4,000 1y 6m -37% -26%
04/08/1994 $6,390 n/a -    -   
Additional Resources