5751 Calvin Way - Map & Public Records - SDLookup.com

5751 Calvin Way

San Diego, CA 92120
Parcel Number:
4631040100

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/27/2012 $482,000 3m 29% 134%
01/10/2012 $375,000 5y 8m -33% -7%
04/20/2006 $560,000 n/a -    -