1501 Front St #204 - Map & Public Records - SDLookup.com

1501 Front St #204

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333641403

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/23/2010 $220,000 4y 11m -42% -11%
03/08/2005 $382,380 n/a -    -   
Additional Resources