550 Via De La Valle #114D - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #114D

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982721034

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/27/2004 $3,295 20y 1m -59% -4%
07/19/1984 $7,990 n/a -    -   
Additional Resources