466 Alameda Blvd - Map & Public Records - SDLookup.com

466 Alameda Blvd

Coronado, CA 92118
Parcel Number:
5362602700

Sales History
Date Price Held Return Annual
03/12/2010 $1,865,000 5y 6m -9% -2%
08/20/2004 $2,050,000 4y 141% 24%
08/08/2000 $850,000 n/a -    -   
Additional Resources