550 Via De La Valle #115A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #115A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982721143

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/28/2007 $1,000 16y 10m -88% -12%
04/27/1990 $8,240 n/a -    -   
Additional Resources