2525 Jefferson St #F - Map & Public Records - SDLookup.com

2525 Jefferson St #F

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
1551703606

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/20/1998 $121,000 7y 2m -7% -1%
10/31/1990 $130,000 n/a -    -   
Additional Resources