5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111102608

Sales History
Date Price Held Return Annual
09/14/2007 $10,000 7y 5m -37% -6%
03/30/2000 $15,990 n/a -    -   
Additional Resources