3560 Polk Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

3560 Polk Ave

San Diego, CA 92104
Parcel Number:
4473321400

Sales History
Date Price Held Return Annual
01/06/2005 $350,000 7y 2m 159% 14%
10/15/1997 $135,000 7m 99% 219%
03/13/1997 $68,000 1y 6m 0% 0%
08/30/1995 $67,900 9y 2m -18% -2%
06/27/1986 $82,500 n/a -    -   
Additional Resources