8856 Lawrence Welk Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

8856 Lawrence Welk Dr

Escondido, CA 92026
Parcel Number:
1853660615

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/28/2006 $16,995 5y 3m 278% 29%
05/17/2001 $4,500 9y 11m -62% -9%
06/04/1991 $11,900 3y 8m 27% 7%
10/02/1987 $9,400 n/a -    -   
Additional Resources