4133 Swift Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

4133 Swift Ave

San Diego, CA 92104
Parcel Number:
4473121200

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/02/2011 $229,000 6y 2m -43% -9%
05/26/2005 $400,000 13y 11m 211% 8%
06/14/1991 $128,500 n/a -    -   
Additional Resources