550 Via De La Valle #123A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #123A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982721504

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/15/1991 $4,200 2m 320% 177,652%
05/06/1991 $1,000 n/a -    -   
Additional Resources