1501 Front St #605 - Map & Public Records - SDLookup.com

1501 Front St #605

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333641648

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/24/2009 $295,600 4y 6m -43% -12%
10/04/2004 $522,580 n/a -    -   
Additional Resources