4023-29 N 47th St - Map & Public Records - SDLookup.com

4023-29 N 47th St

San Diego, CA 92105
General Info
Area:
City Heights Real Estate
Zoning:
Restricted Multiple
Use:
Mutliple 5 to 15 Units
Parcel Number:
4714921400

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/11/2006 $450,000 1y 9m -1% -1%
12/22/2004 $455,000 4y 2m 98% 18%
10/11/2000 $229,700 2y 2m 77% 29%
07/14/1998 $130,000 5y 136% 19%
06/28/1993 $55,000 7y -67% -14%
06/03/1986 $165,484 n/a -    -   
Additional Resources