1240 India St #605 - Map & Public Records - SDLookup.com

1240 India St #605

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333941131

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/06/2013 $413,000 5m 18% 44%
05/24/2013 $350,000 9y 5m -16% -2%
12/12/2003 $415,000 6m 16% 31%
05/30/2003 $359,000 1m 27% 460%
04/09/2003 $282,204 n/a -    -   
Additional Resources