3565 Herman Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

3565 Herman Ave

San Diego, CA 92104
Parcel Number:
4534310600

Sales History
Date Price Held Return Annual
11/09/2022 $1,250,000 13y 2m 112% 6%
08/11/2009 $590,000 3y 3m -12% -4%
04/28/2006 $672,000 12y 6m 269% 11%
10/07/1993 $182,000 3y 9m -8% -2%
01/04/1990 $197,000 6y 6m 146% 15%
06/14/1983 $80,000 n/a -    -   
Additional Resources