1420 Ocean Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

1420 Ocean Ave

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2992421141

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/14/1997 $6,200 13y 2m -50% -5%
06/08/1984 $12,490 n/a -    -   
Additional Resources