1420 Ocean Ave - Map & Public Records - SDLookup.com

1420 Ocean Ave

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2992421132

Sales History
Date Price Held Return Annual
10/02/2002 $7,500 2m 0% 0%
07/30/2002 $7,500 18y 1m -37% -3%
06/12/1984 $11,990 n/a -    -   
Additional Resources