32 17th St - Map & Public Records - SDLookup.com

32 17th St

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5356231800

Sales History
Date Price Held Return Annual
02/26/1997 $1,173,633 5y 2m -38% -9%
12/03/1991 $1,900,000 3y 6m 12% 3%
05/12/1988 $1,700,000 n/a -    -   
Additional Resources