1501 Front St #234 - Map & Public Records - SDLookup.com

1501 Front St #234

San Diego, CA 92101
Parcel Number:
5333641429

Sales History
Date Price Held Return Annual
04/28/2011 $315,000 6y 1m -30% -6%
03/04/2005 $448,510 n/a -    -   
Additional Resources