550 Via De La Valle #111A - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #111A

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982720702

Sales History
Date Price Held Return Annual
06/11/1997 $4,000 8y 3m -24% -3%
03/03/1989 $5,240 n/a -    -   
Additional Resources