2003 Bayview Heights Dr #28 - Map & Public Records - SDLookup.com

2003 Bayview Heights Dr #28

San Diego, CA 92105
Parcel Number:
7754269328

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/31/2015 $49,000 2y 11m 23% 7%
01/24/2013 $39,900 4y 2m 8% 2%
11/10/2008 $37,000 3y 9m -43% -14%
02/11/2005 $65,000 5y 10m 125% 15%
03/30/1999 $28,950 n/a -    -   
Additional Resources