550 Via De La Valle #125 - Map & Public Records - SDLookup.com

550 Via De La Valle #125

Del Mar, CA 92014
Parcel Number:
2982721708

Sales History
Date Price Held Return Annual
12/17/2003 $1,000 14y 11m -79% -10%
01/06/1989 $4,700 4m -6% -14%
08/15/1988 $4,990 2y 3m -12% -6%
05/07/1986 $5,690 1y 9m -11% -6%
08/09/1984 $6,390 n/a -    -   
Additional Resources