5805 Armada Dr - Map & Public Records - SDLookup.com

5805 Armada Dr

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2111103239

Sales History
Date Price Held Return Annual
07/29/2005 $23,990 2y 2m 23% 10%
05/02/2003 $19,490 1y 6m -19% -13%
10/19/2001 $23,990 n/a -    -   
Additional Resources