2425 Garfield St - Map & Public Records - SDLookup.com

2425 Garfield St

Carlsbad, CA 92008
Parcel Number:
2030221201

Sales History
Date Price Held Return Annual
08/12/1993 $279,500 4y 6m -17% -4%
01/20/1989 $335,000 3m 37% 237%
10/18/1988 $245,000 n/a -    -   
Additional Resources